Душ Шарко

Душ Шарко
50.00
грн. /процедура

Детальніше: «Ціни на послуги»

Саме з нього терапевти рекомендують починати застосування лікувальних душів. Душ Шарко дуже популярний серед тих, хто хоче скинути зайву вагу, підвищити загальний тонус організму, очистити і розгладити шкіру. Часу душ Шарко займає зовсім небагато (в районі 10 хвилин), та й по кишені не б’є.

Процедура полягає в спрямуванні інтенсивного, компактного струменя води на різні частини тіла. Струмінь направляється на людину з відстані 3-4 метрів при тиску в 3-4 атмосфери. Фактично здійснюється масаж різних частин тіла, але не руками, а водою. На початку процедури використовується гаряча вода, в кінці — прохолодна. Прохолодна вода подається під більшим тиском, ніж гаряча, і протягом трохи коротшого відрізку часу, щоб не переохолоджувати організм. Уся процедура займає 5–10 хвилин.

Дія душу Шарко ліквідує нестачу активного кисню у тканинах і в крові, стимулює лімфатичну систему, розбиває локальні жирові відкладення, а отже, ефективно бореться зі страшним жіночим ворогом — целюлітом. Завдяки контрасту температур і потужному струменю збільшується приплив крові до всіх органів і підвищується тонус судин. Крім того, душ Шарко ефективно активізує обмінні енергетичні процеси, тонізує м’язи, а з м’язів хребта знімає напругу. Душ сприяє зниженню ваги завдяки регуляції обміну речовин.

Крім позитивного впливу на фігуру, душ Шарко має здатність заспокоювати нервову систему. Адже виникнення душу пов’язане з іменем французького невропатолога і психіатра Жан Мартена Шарко (J. М. Charcot), який відкрив спочатку корисні функції душу для відновлення нервової системи. Механічний вплив струменя води досягає як поверхневих, так і глибоко розташованих нервових закінчень. Його рекомендують при всіх нервових захворюваннях, депресії, психозах, при синдромі хронічної втоми, вегетативних порушеннях. Погодьтеся — не витрачаючи великих зусиль, ви одержуєте комплексний оздоровчий вплив на весь організм: відточуєте фігуру, піднімаєте настрій, поліпшуєте тонус усього організму.